Margit Saarnak

Kirg õmblemise vastu on minu südames elanud juba lapsepõlvest. Esialgsed teadmised ja oskused tulid vanaema ja ema kõrval õmmeldes. Edasised õpingud ja kogemused tulid Tallinna Kergetööstuse Tehnikumis, õmbluskoondises Lembitu ja täienduskoolitustelt  Tallinna Tööstushariduskeskuses,
Eesti Kunstiakadeemias, Tallinna Ülikoolis.

Teine kutsumus, mis mind sütitab, on soov enda teadmisi jagada. Tänaseks olen koolitaja rollis olnud juba 13 aastat.
Õpetajana on mu eesmärgiks aidata õpilasel leida see, mis teda kõnetab ja inspireerib.  Mind rõõmustab väga, kui õpilane saab julgust minu õpetustest ning jätkab oma teekonda täis enesekindlust  ja tegutsemissoovi.

Õmbluskoolitusi on mitmeid, nagu ka koolitajaid.
Miks valida nende seast just minu koolitus?

Iga hea õmbleja või rätsep ei pruugi olla sama hea teadmiste edasiandja.
Olen koolitaja tööd teinud 13 aastat ning selle aja jooksul uutest kogemustest pidevalt õppinud, kuidas teha oma tööd aina paremini.

Minu jaoks on tähtis, et koolitus pakuks mu õpilastele uusi teadmisi ja oskusi, annaks neile kaasa enesekindluse, et nad saavad iseseisvalt õmblustöödega hakkama.

Kuna iga õpilane on erinev ning mõnel võtab enesekindluse saavutamine aega, olen alati oma õpilaste jaoks olemas ka peale koolituse lõppu.
Minuga õppides pole tarvis muretseda, et mõni küsimus jääb vastuseta.
Luban, et vastan sinu küsimustele ja vajadusel leian ka aega, et vaadata uuesti koos üle, mis tekitab sulle raskusi.

Sinu tähelepanu on koolitusel suunatud uute oskuste omandamisele.
Koolituspäevade vahele jäävatel päevadel saad koduste ülesannetega
tegeledes 
jõuda selgusele, millised teadmised vajavad veel täiendamist, millised oskused lihvimist. Järgmisel koolituspäeval saame muret tekitavad kohad koos üle vaadata. Ning kui vaja, olen su jaoks ka edaspidi olemas.


Tagasiside

Koolituse tagasiside on mulle oluline ja olen alati selle eest  tänulik. Kõik see, mis kõneleb heast kogemusest, innustab mind olema veelgi parem õpetaja ning annab mulle signaali, mida ma olen õigesti teinud. Sama oluline on ka konstruktiivne kriitika  või siis stiilis, “...et võiks olla paremini või see teema oli üleliigne jne” - sest nii saan ma kõrvaldada  selle, mis ei ole hästi.
Kuna tagasiside ei ole üksnes minu kui õpetaja ja koolitaja jaoks oluline, vaid ka nende jaoks, kes alles on koolitusel osalemise otsust langetamas, siis jagan ka seda teiega.
Noppeid tagasisidest

 • FB lehelt Kristi kommentaar:
  Soovitan soojalt. Väga asjatundlik ja kannatlik juhendaja. Lühikese kursuse jooksul saab piisavalt palju nippe ja oskuseid. Kindlasti saab kursustelt kaasa õmbluspisiku ka juhul, kui seda varem ei olnud.
 • FB lehelt Kedi kommentaar:
  Ma olen nii õnnelik, et leidsin tee Kuldnõela - sealne õpe on individuaalne, kiire, sõbralik ja professionaalne. 10/10 soovitan kõigil - nii algajatel, kui edasijõudnutel Kuldnõelaga ühendust võtta!
 • FB lehelt Ewe kommentaar: 
  Väga innustav ja õpetlik õmbluskursus, asjalik ja tõeliselt professionaalne juhendaja.
  Lühikese aja jooksul palju vajalikke nippe ja oskusi, soovitan kindlasti osaleda kui soovi midagi ise oma käte ja õmblusmasinaga valmis meisterdada.